Archives

مجتمع تجاری یاس هنگام

مجتمع تجاری یاس هنگام

مجتمع تجاری یاس هنگام در زمینی به مساحت 22.207 متر مربع با زیر بنای 240.731 متر مربع قرار دارد که این مجتمع دارای 15 طبقه می باشد که مشتمل بر 10 طبقه تجاری ( زیر همکف الی هشتم ) و 5 طبقه پارکینگ ( زیر زمین دوم الی زیر زمین ششم ) است که این مجتمع با هدف ایجاد فضایی ایده آل برای کسب و کار ، مکانی مناسب جهت خرید کالا و گذران اوقات فراغت مراجعین ، مطابق با استانداردهای جهانی مراکز خرید و همچنین همگام با تکنولوزی روز دنیا ، در حال احداث می باشد .

ادامه مطلب
برج تجاری اداری شمیران سنتر

برج تجاری اداری شمیران سنتر

برج تجاری اداری شمیران سنتر با هدف ایجاد مجتمعی ایده آل ، فعال و پویا در عرصه مرکز خرید و فضایی جهت استقرار دفاتر مدیران و فعالان بخش های مختلف اقتصادی و همچنین برخوردار بودن از برترین و متنوع ترین برندهای غذایی در فودکورت این برج که مطابق با استانداردهای بین المللی مراکز تجاری و بازرگانی در شمال شرق تهران است ، در حال احداث می باشد .

ادامه مطلب
مجتمع تجاری اداری مگا پارس

مجتمع تجاری اداری مگا پارس

مجتمع تجاری اداری مگا پارس از مدرن ترین ، مجهزترین و بزرگترین مرکز تجاری ادری ایران است که در زمینی به مساحت 27 هزار متر مربع و زیر بنای بیش از 210 هزار متر مربعواقع شده است که در منطقه ای با دسترسی های منحصر به فرد در حال ساخت است .این مرکز به گونه ای طراحی شده است که با توجه یه حجم عظیم این پروژه ، تمام خصوصیات و ویژگی های لازم را برای تبدیل شدن به نماد و الگویی جهت طراحی و ساخت مجتمع های تجاری و چند منظوره در ابعاد مختلف را دارا باشد .

ادامه مطلب
برج مالی تجاری جام

برج مالی تجاری جام

برج جام در خیابان شریعتی که یکی از مهمترین خیابان های تهران است و در سایتی به متراژ 4600 متر مربع واقع شده است . این پروژه یکی از دو شریان مرکزی و تاریخ این منطقه به حساب می آید . موقعیت قرار گیری برج جام به شرح زیر است :
برج جام از محور شمال_جنوب در منطقه شمیران و از شرق در موقعیت سنتی تاریخی تهران قرار دارد . دسترسی های این پروژه بزرگراه های اصلی تهران ، از طریق بزرگراه همت و رسالت ( ضرق به غرب ) و همچنین بزگراه امام علی و صیاد شیرازی ( محور شمال به جنوب ) می باشد . وجود چنین دسترسی هایی برای این پروزه باعث شده تا این برج اداری-تجاری یک مکان ایده آل برای مراجعه کنندگان این مجتمع به شمار برود .

ادامه مطلب
آوا سنتر

آوا سنتر

آوا سنتر در یک نگاه برای اولین بار در ایران مجتمع تجاری آوا سنتر با هدف ایجاد یکی از خاص ترین و مجهزترین مجتمع های تجاری جهت ارائه کالاهای نفیس و ارزشمند و خدمات متمایز با رعایت استانداردهای روز دنیا در پی دو سال سعی و کوشش مستمر مهندسین و متخصصین ممتاز و برجسته ایرانی […]

ادامه مطلب
مرکز تجاری ارگ تجریش

مرکز تجاری ارگ تجریش

مرکز تجاری ارگ تجریش تهران دارای تنوع تقسیم بندی واحدهای مورد نیاز مشاغل حرفه ای از 10 الی 340 مترمربع و همچنین دارای فضای اختصاصی فروشگاهی 650 مترمربع برای بزرگترین برندهای داخلی و خارجی است که این ویژگی باعث ایجاد فضای رقابتی میشود.در مجموعه تجاری ارگ سنتر با توجه به وسعت ساختمانی مجموعه ، فضاها یه گونه ای طراحی شده که پاسخگوی نیاز اصناف و نمایندگی ها و شرکت های عرضه مستقیم کالا و خدمات باشد.

ادامه مطلب
اطلس مال

اطلس مال

مجتمع تجاری اداری اطلس مال ، در زمینی به مساحت بیش از 11 هزار متر مربع و با زیر بنای تقریبی 140 هزار متر مربع تعریف شده است که دارای 19 طبقه است . این مجتمع فاخر که در یکی از بهترین مناطق تهران ، در محله نیاوران منطقه 11 شهرداری تهران واقع شده است ، دارای کاربری های متفاوت که شامل 6 طبقه پارکینگ ، 4 طبقه تجاری ، یک طبقه فود کورت ، رستوران و شهر بازی و 9 طبقه اداری است .
پروژه اطلس مال با در نظر گرفتن حساسیت پروژه و وسعت زیاد آن ، با توجه به زمانبندی 60 ماهه برنامه ریزی شده است وو عملیات اجرایی آن آغاز شده و پیش بینی شده است که تا خرداد ماه سال 13966 عملیات اجرایی آن به پایان برسد .

ادامه مطلب
WordPress Themes

Enter your keyword